اخبار > تقدیر از حوزه های برتر شهرداری بندرعباس


  چاپ        ارسال به دوست

تقدیر از حوزه های برتر شهرداری بندرعباس

به گزارش روابط عمومی اداره بازرسی شهرداری بندرعباس، موسی اکبری در آیین معرفی و تقدیر از حوزه‌های برتر در ارزیابی عملکرد یک ساله96، اظهار کرد: آنچه امسال در بحث ارزیابی عملکرد مورد تاکید قرار گرفته، مقایسه سازمان‌ها و بخش‌های مختلف با یکدیگر نیست.

وی با اشاره به اینکه در این دوره از ارزیابی عملکرد هر بخش با توجه به میزان اهمیت، عملکرد  و شاخص های اختصاصی خود مورد بررسی قرار گرفته است، افزود: کار بازرسی از وضعیت عملکرد یک ساله 96 بخش‌های مختلف شهرداری بندرعباس شامل معاونت‌ها، مناطق، سازمان‌ها و مدیریت‌ها در مدت یک ماه انجام شده است.

مدیر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات شهرداری بندرعباس با بیان اینکه نقد سازنده باعث پیشرفت است، خاطرنشان کرد: بررسی عملکرد‌ها با اطلاعات و عملکردی که خود مدیریت هر بخش در اختیار تیم ارزیاب قرار داده انجام شده است.

اکبری در ادامه نیز ضمن تقدیر از همکاری خوب همه بخش‌ها در فرایند دریافت اطلاعات و بررسی‌های تخصصی، تصریح کرد: کار دریافت و جمع‌آوری اطلاعات نیز طی دو مرحله توسط کارشناسان مشخص شده برای هر بخش انجام گرفت و در انتها نیز پس از ارزیابی، امتیاز واقعی مشخص شد.

وی با بیان اینکه به منظور کاربردی بودن نتایج از مدل ارزیابی عملکرد IPA(تحلیل اهمیت - عملکرد) بهره‌گیری شده است، اظهار کرد: دیدگاه ما مشارکت نظارتی بر روند رو به رشد ارایه خدمات توسط شهرداری بندرعباس است که ثمره این موارد بهبود خدمات‌رسانی به شهروندان است.

 

بر اساس این گزارش، در ادامه این جلسه از اعضای کارگروه ارزیابی عملکرد تقدیر شد و همچنین بخش‌های زیر به عنوان«برترین‌ها در ارزیابی عملکرد یک ساله» مورد تقدیر قرار گرفتند:

معاونت معماری و شهرسازی

معاونت امور عمرانی و زیربنایی

معاونت مالی و اقتصادی

مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل

اداره حقوقی و امور قراردادها

شهردار منطقه سه

سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات

سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی

سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری


١٠:٠٦ - دوشنبه ٢٨ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ٥٨٥٦    /    تعداد نمایش : ٦٨٧خروج
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 8312
 بازدید امروز : 22
 کل بازدید : 32343
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.2500
تقویم