اوقات شرعی
تقویم
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 3381
 بازدید امروز : 6
 کل بازدید : 12381
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/1094
اخبار > معارفه مسئول واحد بازرسی سازمان اتوبوسرانی


  چاپ        ارسال به دوست

در مراسمی با حضور مدیریت اداره بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات ، مسئول واحد بازرسی سازمان اتوبوسرانی معرفی شد.
معارفه مسئول واحد بازرسی سازمان اتوبوسرانی

به گزارش روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی شهرداری بندرعباس روز سه شنبه مورخ 95/9/2 جلسه معارفه مسئول واحد بازرسی سازمان اتوبوسرانی در دفتر مدیریت سازمان و با حضور آقای جواد بلارک مدیر بازرسی و ارزیابی عملکرد، مدیر عامل،  معاونین و پرسنل سازمان برگزار گردید.

در این جلسه امید کاردانی مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی ضمن خوش آمد گویی و خیر مقدم به آقای کریمی بعنوان مسئول واحد بازرسی و کلیه حاضرین جلسه و قدردانی ویژه از تلاش های تمامی مسئولین اظهار امیدواری نمود که با که با حضور واحد بازرسی بتوانیم جهت رشد و کارایی سازمان گام های موثرتری برداشت.

کاردانی افزود: با توکل بر پروردگار و همکاری پرسنل سازمان بتوان بیش از پیش مشکلات و موانع موجود را برداشته و به اهداف اصلی و مدنظر همه مسئولین استان رسید.

در ادامه آقای بلارک ضمن معرفی مسئول واحد بازرسی در سازمان اتوبوسرانی به عنوان فردی با درایت و با تقوا گفت :

ایجاد روابط دوستانه، احساس مسئولیت، رفاه و همدلی میان پرسنل و واحد بازرسی یک مجموعه کاری از اولویت های کاری در جهت حرکت رو به رشد و پیشرفت سازمانها است .

وی یکی از اهداف اصلی مجموعه ی بازرسی را رفع مشکلات و معضلات شهروندان، پرسنل و همچنین پیشگیری از به وجود آمدن مشکلات و چالش ها بیان کردند.


٠٩:١٤ - چهارشنبه ٣ آذر ١٣٩٥    /    شماره : ٢٤٤٣    /    تعداد نمایش : ٢٨٨خروج